درباره شرکت ما

شرکت سورن پارت کیا (SPK) توسط شرکت فرارون صنعت در سال ۱۳۹۸ در اداره ثبت شرکت ها با هدف بومی سازی تجهیزات و قطعات موردنیاز صنایع به ثبت رسیده است. شرکت فرارون صنعت فولاد جنوب از سال ۱۳۹۴ با کادری متخصص و مجرب در زمینه های فنی ، مهندسی و بازرگانی شروع به فعالیت کرده است. این شرکت از ابتدا با داشتن نمایندگی ها و ارتباطات قوی با تولیدکنندگان خارجی با تامین انواع محصولات صنعتی از برندهای معتبر و مطابق با استانداردهای جهانی همزمان مشغول به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز تامین کنندگان و سازندگان و نیازسنجی کارفرمایان بوده بطوریکه در نهایت در سال ۱۳۸۸ پس از فراهم آوردن زیرساخت های مورد نیاز با تاسیس شرکت سورن پارت کیا (SPK) بطور جدی و مصمم به عرصه ساخت وارد شده تا با تکیه بر مطالعات ، تهیه تجهیزات کارگاهی و تیم مجرب در جهت بومی سازی نیازهای کارفرمایان، دینی از این مرز و بوم ادا کند.

نیروی انسانی شرکت سورن پارت کیا (SPK) از ابتدا، داشتن تیمی مجرب را الویت خود قرار داده چرا که اکثر سازندگان با وجود داشتن تجهیزات لازم بدلیل نداشتن تسلط بر علوم روز ، قادر به ساختن اکثر قطعات و تجهیزات مبتنی بر علوم و تکنیک های پیشرفته نمی باشند. حضور مهندسین مکانیک گرایش های طراحی جامدات و ساخت و تولید ، مهندسین علم مواد و کارشناسان بازرگانی در کنار پرسنل کارگاهی خود ، تراشکار پایه یک و دو ، مونتاژ کار و جوشکار با سوابقی درخشان ، این مجموعه را از رقبای خود متمایز ساخته است.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سوابق شرکت

۱۳۹۸

تاسیس شرکت

معرفی شرکت شرکت سورن پارت کیا (SPK) توسط شرکت فرارون صنعت در سال ۱۳۹۸ در اداره ثبت شرکت ها با هدف بومی سازی تجهیزات و قطعات موردنیاز صنایع به ثبت رسیده است
۱۳۹۹

راه اندازی واحد تولید

واحد تولید در شرکت سورن پارت کیا شامل مجموعه های اصلی زیر می باشد و انبار مواد اولیه و مصرفی و ماشینکاری و مونتاژ و جوشکاری
۱۳۹۹

حضور در نمایشگاه

اولین حضور در نمایشگاه

اعضای مجموعه

مریم هروی

مدیرعامل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پوریا فکری

مدیر فنی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آرش فرهام نیا

مدیر کیفی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ فعالیت ها و سوابق مجموعه ما را دریافت کنید.
دانلود کاتالوگ