درباره

با هدف توانمند سازی استان کرمان در بخش خدمات فنی و مهندسی و تربیت نیروی متخصص بومی و همچنین ساخت تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنایع؛ شرکت سورن پارت کیا (SPK) در سال ۱۳۹۸ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

شرکت سورن پارت کیا مصمم است که طبق استانداردهای بین المللی، پشتیبانی پروژه­ها را در زمینه های طراحی، ساخت، نصب و اجرای راه اندازی صنایع مختلف به انجام برساند و با تجارب گسترده داخلی و خارجی در زمینه ساخت، راه اندازی، تعمیر و نگهداری  با در اختیار داشتن گروه های اجرایی کارآزموده و توانمند آماده ارائه خدمات مطلوب به کارفرمایان      می­باشد. 

آرمان این شرکت کارآفرینی، مشتری مداری و کمک به اعتلای صنعت استان کرمان می­باشد و امید است بتواند نقش خود را در این عرصه به نحو شایسته به انجام برساند.

۱۳۹۸

تاسیس شرکت

شرکت سورن پارت کیا (SPK) در سال ۱۳۹۸ در اداره ثبت شرکت ها با هدف بومی سازی تجهیزات و قطعات موردنیاز صنایع و معادن به ثبت رسیده است.

۱۳۹۹-۱۴۰۰

رشد، پیشرفت و شکوفایی

در خلال این دو سال، شرکت با ثبت خود در وندور لیست تمامی فولادهای کرمان و بخشی از فولادهای خارج از استان و نیز صنایعی نظیر مس و سیمان، موفق به اخذ و اتمام پروژه های متنوعی بوده و توانسته است بخشی از هدف اولیه خود یعنی بومی سازی تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنایع را به انجام برساند.

۱۴۰۱

اهداف جدید

این مجموعه کوشیده است تا در سال جدید، علاوه بر ثبت خود در وندور سایر صنایع و معادن کشور و اخذ پروژه هایی به روال سابق، در راستای طراحی تخصصی برخی محصولات خاص نظیر سیستمهای نوارنقاله به مرحلۀ اخذ دانش و خودکفایی برسد. بی شک در این راستا با تعریف ایده های جدید، خواهیم کوشید تا همواره اندیشه ای نو و محصولی تازه را به فهرست خدمات قابل ارائه و تخصصی این مجموعه بیفزاییم.

اعضای مجموعه

Default Image

مدیر کنترل و تضمین کیفیت

Default Image

مدیر کنترل پروژه

مریم هروی

مدیر دفتر فنی

Default Image

مدیر ساخت و تولید